Gelincik Otel Bozcaada | Hakkımızda
15664
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15664,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Hakkımızda

2017 yılında Tenes’in topraklarına, Bozcaada’ya “merhaba” dedik.

Misafirlerimize unutulmaz bir Bozcaada tatili yaşatmak ve güzel anılarla Bozcaada’dan ayrılmalarını sağlamak için çıktığımız bu yolda; Ada’yı çepeçevre saran, dünyada da “hatıra çiçeği” olarak bilinen, gelincik çiçeğinden ilham aldık ve sevimli otelimizin ismini belirledik: Gelincik Otel…

Yedisi çift kişilik, biri üç kişilik olmak üzere toplamda sekiz odalı butik otelimizi  evimizi hazırlar gibi dekore ettik; konforu ve rahatlığı ön planda tuttuk.

Bozcaada’nın sakinliğini ve benzersiz havasını sonuna kadar hissedeceğiniz.

Odalarımızda televizyon, internet, klima, minibar ve saç kurutma makinesi gibi, tatilinizde ihtiyaç duyacağınız her şey mevcut.

Ada merkezinde bulunan otelimizden tüm restoran ve kafelere yürüyerek gidebilir, Bozcaada’nın eşsiz sokaklarını gezebilir, tarih kokan evlerini yakından görebilirsiniz.

Sahip olduğumuz merkezi konum sayesinde aracınız olmadan da tatile gelebilir, toplu taşıma araçlarından yararlanabilir; Ada’nın pek çok koyuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kısacası; unutulmaz bir tatil ve unutulmaz bir Bozcaada için sizi Gelincik Otel’e bekliyoruz.